سوالات متداول

نورافشانی از قدیم تدارکاتی بوده که در اون از یک سری لوازم ساده و اولیه استفاده میشده تا جشن و مراسمات مختلف رو به صورت سنتی و درآمیخته با آداب و رسوم ایرانی برگزار کنن. از سال های کهن آتش که نماد زرتشتیان بوده در جشن های ایرانی به کار میرفته. اکنون نورافشانی که به یک صنعت بزرگ تبدیل شده عنصر اول آن را همان آتش تشکیل داده و لوازم نورافشانی مختلفی برای جشن ها تولید شده. در این صعنت کشور چین پیشتاز است و لوازم نورافشانی مختلفی را تولید و به سراسر جهان صادر می کند. از این رو ما با تکیه به سنت ایرانی و استفاده از وسایل و محصولات به روز جهانی نسبت به برپایی جشن های ملی و مذهبی اقدام میکنیم.

نورافشانی با آتش بازی در اجرا و عمل تفاوتی نداره و هردو کلمه در این حوزه استفاده میشه. آتش بازی در اصل فرآیند اجرای مراسم است که در آن اپراتور اقدام به روشن کردن لوازم آتش بازی می کند و فعل این عمل نورافشانی نام میگیرد.

لوازم آتش بازی یا نورافشانی در اصل دو نوع هست. دسته اول میشه آتش بازی زمینی ، دسته دوم آتش بازی هوایی.
آتش بازی هوایی به هر وسیله ای که بعد از روشن شدن به سمت آسمان پرتاب بشه و اجرای هوایی داشته باشه اصطلاحا نورافشانی هوایی یا آتش بازی هوایی میگن. که در این دسته محصولات متنوعی وجود داره مثل کهکشان آتشبازی ، شوت آتش بازی ، چلچله آتش بازی ، توپ آتش بازی و …
آتش بازی زمینی هم به هر وسیله ای که روی زمین روشن و اجرا بشه و در سطح زمین عمل نورافشانی رو انجام بده میگن که لوازم های مختلفی داره مثل انواع آبشار گرم ، انواع آبشار سرد ، انواع دود رنگی ، فلاشر و … 

اجرای آتش بازی یا نورافشانی در اصل بخش بزرگی از جشن های مختلف اعم از ملی و مذهبی ، آیین باستان و سنتی ، انواع افتتاحیه ها و اختتامیه های مناسبتی ، انواع جشن های خانوادگی در سالگردهای مختلف مانند جشن عروسی ، جشن تولد ، سالگرد نامزدی ، سالگرد آشنایی و …

به وسلیه وسایل آتشبازي میتونیم جشن هامون رو خیلی زیباتر و خاطره انگیز برگزار کنیم. ما براتون مراسم آتش بازی رو تخصصی اجرا می کنیم.

دود رنگی که یکی از وسایل آتش بازی به حساب میاد ، چند سال هست که مورد به بازار اومده و استفاده های مختلف و فراوانی هم داره و طرفدارای زیادی برای خودش جمع کرده. دود رنگی اسامی مختلفی داره مثل: بمب دود ، دودزا ، کالر اسموک ، دود رنگی ، دودزا رنگی و …

بله همین محصول پرطرفدا 3 مدل مختلف داره.

دود رنگی دستی که مخصوص در دست نگه داشتن تولید شده و میتونین با اطمینان خاطر در دست روشن کرده و باهاش عکسای قشنگ بندازین یا فیلم برداری کنین.

دود رنگی زمینی مناسب قرار گرفتن روی زمین تولید شده و در مراسمات مختلف کاربردهای گوناگونی داره. این مدل رو نباید در دست نگه داشت.

قرص دود در اصل هسته ی اصلی دود های رنگی هستن که در مقیاس کوچکتر تولید شدن و به نوعی نسخه فشرده از دود رنگی هستن که در بسته های 6 عددی به فروش می رسند.

فروشگاه دود رنگی یک آنلاین شاپ بوده که به صورت غیر حضوری خدماتشو ارائه میکنه و تمامی فرایند خرید از طریق سایت یا صفحه اینستاگرام انجام میشه و بچه های فروش و پشتیبانی تا لحظه آخر همراه و پاسخگوی سوالاتون هستن.

سعی ما بر این بوده تا با کم کردن هزینه ها بتونیم قیمت لوازم رو به کمترین نرخ موجود در بازار برسونیم. از اونجایی که پرداخت در محل برای ما هزینه رفت و برگشت پیک ایجاد میکنه بخاطر همین تمامی پرداخت ها به صورت انلاین انجام میشه تا هم فرایند مدیریت تسهیل بشه هم هزینه ها کاهش پیدا کنه تا بتونیم خدمات بهتری به شما ارائه کنیم.

ما سعی کردیم در همه صفحات سایت توضحیات متنی و تصویری کافی رو تولید کنیم و در اختیار شما قرار بدیم تا راحتتر بتونین با محصولات آشنا بشین و انتخاب کنین اما اگر ابهام یا سوالی براتون پیش اومده بود با واحد فروش ما تماس بگیرین. ما همیشه پاسخگوییم.